Blog > Komentarze do wpisu

Astra J

Opel Astra J – sport i elegancja

Najnowszy model Opla Astry do klasy kompakt wprowadza swoją oryginalną stylistykę marki, którą po raz pierwszy pokazano w wielokrotnie nagradzanej INSIGNIA . Mocno zaakcentowane i kształtne sportowe linie i wyrafinowane detale dają sportowy smaczek nowej Astrze. Z zewnątrz Insignia charakteryzuje się silną, opadającą nisko do przodu, płynną sylwetką. W wewnątrz auta wprowadzono wysokiej klasy materiały i sportową stylistykę.Konsola przednia z jej wyposażeniem i obicia dają przyjemności z podróżowania samochodem kompaktowym. Również ,Opel wprowadza na rynek nowe innowacyjne elementy wyposażenia dodatkowego ,po pierwsze, najlepszej jakości materiały, po drugie zwiększoną powierzchnie bagażową i po trzecie udoskonalone siedzenia oraz bezpieczniejszy ZDARZAK przedni, to wszystko powoduje ,że Astra staje się bardzo komfortową i bardzo bezpieczną w swojej klasie kompaktów. Nowy image Astry komponuje w sobie wszystko to, co na dzisiejsze czasy ma najlepszego do zaoferowania koncern Opla.

Disignerzy Opla wdrożyli nową filozofię interpretacji odpowiadającej klasie kompakt, która już wcześniej z zadowoleniem klientów została ukazana w elementach stylistyki Insigni takich jak skrzydło oraz ostrze. Wykrzywione w swoim kształcie ostrza skierowane ku górze i w tył, przechodzące przez panele boczne łącząc się z linią szyb dając pojazdowi równowagę oraz pełną harmonię. Reflektor są w kształcie orlego oka i otaczają LAMPA dzienne ,które przypominają skrzydła.

Smukła sylwetka auta połączona z wybitnie silnie zarysowanymi liniami bocznymi iwyraźnym tyłem, a to powoduje , że samochód nabiera sportowego charakteru, i jednocześnie staje się bardzo elegancki. PRZÓD w Astrze jest w nowoczesnej generacji na nowo zinterpretowana jest przednia MASKA, zastosowano nowy grill górny w którym umieszczony nowy wzór logo Opla, ponadto podkreślono, bardziej wyraźny dolny wlot powietrza, który powoduje wrażenie bardziej sportowego wyglądu.

Wnętrze Astry zostało opracowane na dwa nowe sposoby kolorystyczne oraz wykończenia w kolorystyce Spice Red i Ocean Blue. Poprzez zastosowanie bardzo dobrej jakości materiałów oraz utworzeniu agresywnych i dynamicznych kształtów inteligentnie wykorzystujących zastosowane materiały uzyskano doskonałą całość wykończenia wnętrza, co daje odczuć wysokiej jakości wrażenia dotykowe. W środku zastosowano motywy skrzydła i ostrza który został oddany w takich detalach jak kształt klamek, w tym samym klimacie została wykończona dźwignia zmiany biegów oraz kierownica. Natomiast deska rozdzielcza posiada motywy skrzydła które powoduje wrażenie ,że obejmuje pasażerów siedzących na przednich fotelach i po łuku skrzydło przesuwa się w górę listew DRZWI. Jakość materiałów zastosowanych w nowym Oplu odczuwalna jest w takich jednostkach, jak drobnoziarniste,przyjemne i miękkie w dotyku powierzchnie paneli, wysoka jakość elementów wystroju wnętrza oraz chromowane wykończenia czy różnego rodzaju przyciski jak n.p> PRZEŁĄCZNIK świateł , panel sterowania klimatyzacją i nawiewem, MANETKA kierunkowskazu, PRZEŁĄCZNIK WYCCIERACZEK itp.

Opel Astra jest komfortowo praktyczna co zostało uzyskane poprzez znacznemu powiększeniu przestrzeni bagażowej i przez zastosowanie w klasie kompakt inteligentnych rozwiązań takich jak mini schowek od strony kierowcy oraz wysuwany schowek z pod przedniego PRAWEGO siedzenia pasażera.Innowacyjna opracowana technologia pozwoliła stworzyć wysokiej jakości siedzenia, które gwarantują większą wygodę dla podróżujących oraz włąściwie dopasowane oparcie dla pleców.Ważnym elementem przy projektowaniu Astry było bezpieczeństwo. Zainstalowano nowy ZDERZAK PRZÓD ,który ma na celu ograniczyć uszkodzenia przy zderzeniach z przodu oraz zminimalizować obrażenia pieszych i pasażerów, a także nowy ZDERZAK TYŁ, który dodatkowo ma zmniejszyć szkody i wydatki na naprawę.

Reasumując nowy Opel Astra zyskuje miano ekskluzywnego samochodu klasy kompakt.

sobota, 12 marca 2011, olopel

Polecane wpisy